Vyhledávání


Certifikát
Důvěryhodná firma

Důvěryhodná firma 2015

Důvěryhodná firma 2016

V březnu 2016 získala naše firma CERTIFIKÁT PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST, je přiznán firmám, které se mohou pochlubit tím, že nemají negativní ohlasy od svých klientů a obchodních partnerů. Proces certifikace je založen na moderní metodě, která umožňuje definovat tzv. ukazatel názorů pomocí inovativních informačních technologií. Certifikát vystavilo centrum výzkumu názorů klientů s.r.o.

Závěrečné zkoušky

Závěrečná zkouška ve školním roce 2021/2022 se skládá v oborech vzdělání, v nichž se dosahuje středního vzdělání s výučním listem z  :

  • písemné zkoušky
  • praktické zkoušky z odborného výcviku
  • ústní zkoušky

Závěrečná zkouška se koná před zkušební komisí. Předsedu zkušební komise jmenuje Magistrát hl. města Prahy. Ostatní členy zkušební komise jmenuje ředitel školy.

Žák vykoná závěrečnou zkoušku úspěšně, pokud úspěšně vykoná všechny zkoušky, které jsou její součástí. V případě, že žák zkoušku, která je součástí závěrečné zkoušky, vykonal neúspěšně, může konat opravnou zkoušku, a to nejvýše dvakrát z každé zkoušky.

Závěrečnou zkoušku lze vykonat nejpozději do 5 let od úspěšného ukončení posledního ročníku vzdělávání.
Termíny pro školní rok 2021/2022:

    -  písemná zkouška - 3.6.2022
    -  praktická zkouška z odborného výcviku  - 6 . - 10. 6. 2022
    -  ústní zkouška  -   16.6.2022

 

Gastro Plus  Gastro Tv

Sdružení soukromých středních škol Čech, Moravy a Slezska   Sdružení soukromých středních škol Čech, Moravy a Slezska   Česká barmanská asociace  Asociace kuchařů a cukrářů České Republiky  Asociace číšníků České Republiky