Vyhledávání


Certifikát
Důvěryhodná firma

Důvěryhodná firma 2015

Důvěryhodná firma 2016

V březnu 2016 získala naše firma CERTIFIKÁT PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST, je přiznán firmám, které se mohou pochlubit tím, že nemají negativní ohlasy od svých klientů a obchodních partnerů. Proces certifikace je založen na moderní metodě, která umožňuje definovat tzv. ukazatel názorů pomocí inovativních informačních technologií. Certifikát vystavilo centrum výzkumu názorů klientů s.r.o.

Dálkové studium

Dálkové studium je určeno pro absolventy učebních oborů. Studium prohlubuje a rozšiřuje dosavadní odborné i všeobecné poznatky na požadovanou úroveň úplného středního odborného vzdělání.
Studenti v dálkové formě studia dochází pravidelně jedenkrát týdně do školy. V hodinách vyučující vysvětlí podstatnou část probírané látky, zodpoví případné dotazy žáků k předchozím probíraným celkům. Do plně požadovaného rozsahu si učivo studenti doplní formou samostudia z doporučených a poskytnutých materiálů a literatury.

Obor                                 Podmínky přijetíZpůsob ukončení studia
Gastronomie výuční list v oboru kuchař-kuchařka, číšník-servírka nebo kuchař- číšník vysvědčení o maturitní zkoušce
Podnikání výuční list v jakémkoli učebním oboru vysvědčení o maturitní zkoušce

                                                                                Doba trvání studia : 2 roky

Gastro Plus  Gastro Tv

Sdružení soukromých středních škol Čech, Moravy a Slezska   Sdružení soukromých středních škol Čech, Moravy a Slezska   Česká barmanská asociace  Asociace kuchařů a cukrářů České Republiky  Asociace číšníků České Republiky