Vyhledávání


Certifikát
Důvěryhodná firma

Důvěryhodná firma 2015

Důvěryhodná firma 2016

V březnu 2016 získala naše firma CERTIFIKÁT PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST, je přiznán firmám, které se mohou pochlubit tím, že nemají negativní ohlasy od svých klientů a obchodních partnerů. Proces certifikace je založen na moderní metodě, která umožňuje definovat tzv. ukazatel názorů pomocí inovativních informačních technologií. Certifikát vystavilo centrum výzkumu názorů klientů s.r.o.

Rozhovor v časopisu Svět HG

Na začátku tohoto roku vyšel v časopise Svět HG rozhovor s vycházející barmanskou hvězdou Tomášem Muchou s titulkem "Koktejl je umělecké dílo"

gastro-hotel-mucha

 

Článek na téma Úspěšný management v časopisu Svět Barmanů

svetbarmanu-2012-01 svetbarmanu-2012-02

Rozhovory s našimi studenty v Barmanských novinách

Časopis Svět barmanů zveřejnil rozhovory s našimi studenty.

 Jakub Luhan se objevil v prosincovém čísle ročníku 2011 a Jakub Krejčí v únorovém čísle ročníku 2012.

svet-barmanu-2011-06-luhan svet-barmanu-2012-02-krejci

David Žitný - Mistr pizzy junior

001

Sedmnáctiletý student Soukromé střední školy gastronomie v Praze David Žitný se dnes stal vítězem juniorské části Mistrovství ČR v přípravě italské pizzy - Nowaco Pizzy cup junior 2010. Soutěž mladých pizzeristů proběhla v rámci druhého ročníku českého šampionátu v přípravě slavné italské pochoutky Pizza cup 2010.

David Žitný si z rukou předsedy poroty - baviče a gourmeta Petra Novotného převzal pohár a poukaz na gastronomický zájezd do Itálie. "Byla to velmi zajímavá zkušenost. Krom toho, že připrava pizzy spadá do oboru, který studuji. je to trošku i můj koníček. Zajímám se o histoii pizzy stejně jako o nejnovější trendy při její přípravě. Rád bych si někdy vyzkoušel práci u pece někde v Itálii." řekl chvíli po svém vítězství na Nowaco Pizzy cupu junior David Žitný. Šéf poroty Petr Novotný komentoval jeho vítězství slovy: "David byl dnes opravdu nejlepší. Bylo na něm vidět, že pizza je pro něho i osobní zálibou. Při samotné přípravě projevil i největší zkušenost ze všech finalistů." Jako vítěz juniorského klání má teď David Žitný možnost získat divokou kartu poroty a utkat se tak s nejlepšími dospělými pizzeristy a třeba i vyhrát hlavní cenu - luxusní dovolenou v Las Vegas.

Číst dál: David Žitný - Mistr pizzy junior

Gastro Plus  Gastro Tv

Sdružení soukromých středních škol Čech, Moravy a Slezska   Sdružení soukromých středních škol Čech, Moravy a Slezska   Česká barmanská asociace  Asociace kuchařů a cukrářů České Republiky  Asociace číšníků České Republiky