Vyhledávání


Certifikát
Důvěryhodná firma

Důvěryhodná firma 2015

Důvěryhodná firma 2016

V březnu 2016 získala naše firma CERTIFIKÁT PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST, je přiznán firmám, které se mohou pochlubit tím, že nemají negativní ohlasy od svých klientů a obchodních partnerů. Proces certifikace je založen na moderní metodě, která umožňuje definovat tzv. ukazatel názorů pomocí inovativních informačních technologií. Certifikát vystavilo centrum výzkumu názorů klientů s.r.o.

Denní studium

Gastronomické obory patří v současné době k velice perspektivním oborům, které poskytují kvalitní přípravu ve specializovaných oborech ( kuchař, číšník, barman). Společně s odbornou jazykovou přípravou (2 světové jazyky) se absolventům otevírá  možnost uplatnění  na trhu práce nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. Zkušenosti se zahraničním uplatněním má mnoho našich absolventů. Mnoho jich také získává pracovní nabídky v našich hotelech již v průběhu studia.  

OborDélka studiaPodmínky přijetízpůsob ukončení studia
Kuchař - číšník 3 roky ukončený 9. roč. ZŠ výuční list
Gastronomie 4 roky ukončený 9. roč. ZŠ vysvědčení o maturitní zkoušce


Nástavbové studium  - určeno pro absolventy tříletých oborů kuchař,číšník nebo kuchař-číšník
Gastronomie 2 roky výuční list vysvědčení o maturitní zkoušce


Nástavbové studium - určeno pro absolventy všech tříletých oborů
Podnikání 2 roky výuční list vysvědčení o maturitní zkoušce

Gastro Plus  Gastro Tv

Sdružení soukromých středních škol Čech, Moravy a Slezska   Sdružení soukromých středních škol Čech, Moravy a Slezska   Česká barmanská asociace  Asociace kuchařů a cukrářů České Republiky  Asociace číšníků České Republiky