Vyhledávání


Certifikát
Důvěryhodná firma

Důvěryhodná firma 2015

Důvěryhodná firma 2016

V březnu 2016 získala naše firma CERTIFIKÁT PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST, je přiznán firmám, které se mohou pochlubit tím, že nemají negativní ohlasy od svých klientů a obchodních partnerů. Proces certifikace je založen na moderní metodě, která umožňuje definovat tzv. ukazatel názorů pomocí inovativních informačních technologií. Certifikát vystavilo centrum výzkumu názorů klientů s.r.o.

Kurz Molekulární mixologie – lektor Achim Šipl

mixologie1   mixologie2

Momentálně se věnuje společnosti Rudolf Jelínek jako Globální ambasador ovocných destilátů a je Brand managerem značky Saint James pro Česko. Vede barmanské kurzy a také napsal skripta Makromolekulární a progresivní mixologie. Stále aktivně soutěží. Jeho posledním úspěchem je druhé místo na Mistrovství světa v míchání nealkoholických nápojů s minerální vodou Mattoni 2016.

Obsah kurzu

molekulární mixologie, s ukázkou postupů a servisu. Specializuje se na recepty vhodné pro přímé použití v baru. Účastník se seznámí jak s jednotlivými surovinami pracovat a jaké používat pomůcky. Dále kde jednotlivé suroviny koupit a jak je skladovat a samozřejmě bezpečnost práce. Všechny informace jsou přednášeny přímo při ukázce jednotlivých receptů - postupů. Součástí jsou ukázky servisu a samozřejmě i ochutnávka.

Každý účastník obdrží skripta a certifikát

Cena kurzu 3 700,-Kč (3 dny, 9 -17 hodin)

 

Gastro Plus  Gastro Tv

Sdružení soukromých středních škol Čech, Moravy a Slezska   Sdružení soukromých středních škol Čech, Moravy a Slezska   Česká barmanská asociace  Asociace kuchařů a cukrářů České Republiky  Asociace číšníků České Republiky