Vyhledávání


Certifikát
Důvěryhodná firma

Důvěryhodná firma 2015

Důvěryhodná firma 2016

V březnu 2016 získala naše firma CERTIFIKÁT PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST, je přiznán firmám, které se mohou pochlubit tím, že nemají negativní ohlasy od svých klientů a obchodních partnerů. Proces certifikace je založen na moderní metodě, která umožňuje definovat tzv. ukazatel názorů pomocí inovativních informačních technologií. Certifikát vystavilo centrum výzkumu názorů klientů s.r.o.

Odborný výcvik

Odborný výcvik - praktické vyučování tvoří významnou součást přípravy žáků v gastronomických oborech.

  • Žáci tříletého obru Kuchař- číšník mají přípravu rozvrženu do týdenních cyklů ( jeden týden  teoretické vyučování ve škole, druhý týden - praktické vyučování na vybraných pracovištích). Během tříletého studia vystřídají žáci několik pracovišť a poznají různé druhy provozů 
  • U čtyřletého oboru gastronomie je frekvence praktického vyučování rozdílná. V 1. a 2. ročníku konají žáci odborný výcvik jeden den v týdnu, ve 3. a 4. ročníku pak dva dny v týdnu.
  • U obou oborů pracují studenti na pracovištích pod vedením instruktora, který má na starosti maximálně 3 studenty. Za odvedenou práci pobírají studenti každý měsíc finanční odměnu - " kapesné".

Praktickou část výuky konají žáci na pečlivě vybraných a mnohaletou spoluprací prověřených pracovištích. 

Stručný přehled některých vybraných pracovišť odborného výcviku:

logo-fsFour Season Prague hotel

Pětihvězdičkový hotel se nachází na pražském Starém městě a nabízí jedinečný výhled na Pražský hrad a Karlův most. Skládá se ze tří historických objektů z barokního, klasicistního a neorenesančního období propojených novou moderní budovou. 
Restaurace Allegro byla první restaurací s Michelinskou hvězdou v zemích východního bloku. Nedávno byla oceněna podruhé. Naše škola spolupracuje s tímto špičkovým hotelem od jeho počátku. Někteří naši absolventi zde zaměstnaní, byli již opakovaně vysláni i na zahraniční stáže v tomto mezinárodním hotelovém řetězci  

Odkaz na stránky : http://www.fourseasons.com/


 

logo-augustine Augustine Hotel Prague

Pětihvězdičkový hotel z luxusního řetězce hotelů se nachází v oblíbené části Malé Strany v komplexu sedmi historických budov chráněných UNESCO. Největší budova komplexu je ze 13. století a původně byla augustiniánským klášterem svatého Tomáše - odtud pochází název tohoto špičkového hotelu.Stejně jako Four Season Prague i Augustine Hotel Prague patří mezi hotely, které si pro svůj pobyt v Praze vybírají známé světové osobnosti. Spolupracujeme s tímto hotelem již několik let.

Odkaz na stránky : http://www.theaugustine.com/ 


 

logo-adriaHotel Adria Prague

Známý hotel, s více než stoletou tradicí, se nachází v samém centru Prahy na Václavském náměstí v těsném sousedství Františkánské zahrady. V podzemních prostorách hotelu se nachází podzemní restaurant z roku 1912. Jedinečnost interiéru ve stylu krápníkové jeskyně je podtržena secesní výzdobou plastik a soch z antické mytologie

Odkaz na stránky : http://www.adria.cz/


 

logo-obecni-dumObecní dům

Kavárna ve slohu pražské secese  je vysoce hodnocena i mezi odbornou veřejností nejen pro svou kvalitu, ale i neopakovatelnou atmosféru.

Odkaz na stránky : http://www.kavarnaod.cz/


 

logo-villaHotel Villa

Pro příznivce seriálu " Ordinace v růžové zahradě" nebude exteriér tohoto klidného rodinného hotelu, který se nachází v Praze 10 ,neznámý. Součástí hotelu je i Restaurace  Růžová zahrada.

Odkaz na stránky : http://www.hotel-villa.cz/

Gastro Plus  Gastro Tv

Sdružení soukromých středních škol Čech, Moravy a Slezska   Sdružení soukromých středních škol Čech, Moravy a Slezska   Česká barmanská asociace  Asociace kuchařů a cukrářů České Republiky  Asociace číšníků České Republiky