Vyhledávání


Certifikát
Důvěryhodná firma

Důvěryhodná firma 2015

Důvěryhodná firma 2016

V březnu 2016 získala naše firma CERTIFIKÁT PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST, je přiznán firmám, které se mohou pochlubit tím, že nemají negativní ohlasy od svých klientů a obchodních partnerů. Proces certifikace je založen na moderní metodě, která umožňuje definovat tzv. ukazatel názorů pomocí inovativních informačních technologií. Certifikát vystavilo centrum výzkumu názorů klientů s.r.o.

George Orwell : 1984

Vstupte do světa, kde vládne Velký Bratr, a doufejte, že v něm nezmizíte...

Jak dnes můžeme hodnotit román popisující totalitu nejhrubšího zrna? Jako dávnou fikci? Nebo jako realitu dneška, která je mnohem rafinovanější, než si dovedeme představit? Má se člověk podřizovat politickým autoritám, nebo se má vzepřít? A co nás čeká, když se všichni podřídíme? Opravdu si myslíte, že žijeme ve svobodné společnosti? Neměl náhodou Orwell pravdu, když tvrdil, že Svoboda je Otroctví, Válka je Mír a Nevědomost je Síla? Přijďte na představení, které vám změní život.

“Jestli chceš obraz budoucnosti, představ si vysokou botu, která dupe po lidské tváři – navždycky.”

Režie: Pavel Khek, Peter Chmela

Dramatizace: Jiří Roth

Hudba: Vladimír Nejedlý

Výprava: Agniezska Pátá

Hrají: Lukáš Šolc, Michal Dudek, Stela Chmelová/Tereza Karpianus, Hana Mathauserová, Petr Pochop, Marie Hodinářová

Premiéra: 29.10.2009

Délka: 85 min

Termín: 4.12 2013 v 19.30

Divadlo: D21, Záhřebská 21

Gastro Plus  Gastro Tv

Sdružení soukromých středních škol Čech, Moravy a Slezska   Sdružení soukromých středních škol Čech, Moravy a Slezska   Česká barmanská asociace  Asociace kuchařů a cukrářů České Republiky  Asociace číšníků České Republiky